Sizler İçin Hergün Yeni Çalışmalar Yapıyoruz.

 
 

TEKSTİL SANAYİ

 

Firmamız silindir kaplama,komple silindir üretimi,eğri vals kaplaması,bakımı ve imalatı,tekerlek kaplama ve imalatı,ragle sıyırıcı lastikleri ve özel üretim konularında hizmet vermektedir. SİLİNDİR KAPLAMA : Fular Merserize Yıkama Kasar Balon Sıkma Haşıl Eğri Vals Kenar Açıcılar Silindirler TEKERLEK: Dog Arabası Tekeri Forklift Tekerleri Taşıma Arabaları Tekerleri .

 
 

SERAMİK SANAYİ

 

Teknolojisi tamamen dışa bağımlı olan seramik sektöründe üretimde kullanılan makinelere ait poliüretan malzemelerin büyük bir kısmının üretimini yapan firmamız,bu konuda dışarıya bağımlılığı azaltmayı ilke edinmiştir. Yüksek aşınma mukavemetine sahip poliüretan elastomer malzemeden üretilen mamuller üretimde verim artışı sağlamıştır. Seri olarak ürettiğimiz bazı parçalar: Izgara sıyırıcı çubukları (Boy: 1,70 m) Pres sıyırıcı çubukları Seramik kesme makinesi amortisörlü çekiciler Paketleme makineleri için kanal pistole lastiği Muhtelif sıyırıcılar Poliüretan takozlar Fren hazne tekeri Rulman kaplama Klepe lastiği.

 
 

MADEN SANAYİ

 

Aşınma mukavemeti yüksek poliüretan elastomer malzeme ile yapılan ürünler ile işletme veriminin arttırılması,uzun süreli kullanım ömrü ile maliyetlerin düşürülmesini hedeflenmektedir.Firmamız bu konuda yaptığı çalışmalar ile maden sektörünün ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Poliüretan elastomer malzemeden imal ettiğimiz ve özellikle MADEN Sanayi için üretilen bazı ürünlerimiz; Poliüretan elekler ve lastikleri (Komple yada modüler sistem) Konveyör çekici ve taşıyıcı ruloları Aşınma elemanları Vibrasyon elemanları Poliüretan sıyırıcılar Poliüretan siklonlar Çamur pompa fan ve astarları Özel imalat v.s. .

 
 

DEMİR ÇELİK SANAYİ

 

Demir Çelik sanayi için çekici ve açıcı silindirlerin poliüretanla kaplanmasını yapan firmamız,bunun yanında yıldız, papatya, fıçı, H tipi kaplin lastikleri ve özel imalatlar ile sektöre hizmet vermektedir. Aşınmaya, yırtılmaya ve darbelere olan yüksek mukavemet değerleri ile HP poliüretan elastomerler Demir-Çelik sektöründe başarılı bir şekilde uygulanmaktadır.

 
 

KAĞIT AMBALAJ SİTESİ

 

Özellikle yüksek aşınma mukavemetine sahip poliüretan kaplama ile kağıt sektöründe hizmet veren firmamız özel imalatlar,kaplin lastikleri vb.konuların yanında aşağıdaki ürün grupları ile çalışmalarına devam etmektedir; Keçe Sevk Vals Manşon Vals Tampon Vals Pres Vals Gofraj Silindirleri Eğri Vals Boya Valsleri Çekici Valsler 20-98 ShA sertlik ve 7000 mm. boyda silindir kaplama ve metal imali yapılmaktadır.